Whirlpool - 6 smysl - šestý smysl

Chladničky Whirlpool

6. smysl citlivě zaznamená každou změnu teploty po otevření dvířek chladničky a vyrovná ji až 5 x rychleji než běžná chladnička. Poskytne vám tak optimální podmínky pro uskladnění a zachování čerstvosti potravin na dlouhý čas.

Znáte to. Vypadne elektřina nebo necháte déle otevřené dveře chladničky, případně nakoupíte obrovské zásoby potravin na víkendovou party. Tehdy se přesvědčíte, že 6. smysl má opravdu smysl. Senzory, zabudované uvnitř chladničky a mrazničky, zaznamenají každou změnu teploty. Vyšlou signál do kontrolního centra a to ihned zmobilizuje k činnosti kompresor, aby se teplota co nejrychleji vrátila na původní úroveň. Bez ohledu na druh a množství skladovaných potravin 6. smysl citlivě zaznamená každou změnu teploty po otevření dveří ledničky nebo mrazničky a upraví ji až 5 x rychleji než běžná chladnička.

Funkce spotřebiče můžete jednoduše kontrolovat na přístupném digitálním displeji. Unikátní inteligentní technologie zajišťuje vytváření optimálních a hygienicky nezávadných podmínek pro ještě lepší ochranu potravin na co nejdelší dobu. Díky 6. smyslu potraviny vypadají, voní a chutnají čerstvě velmi dlouho. A o vysoké energetické úspoře se přesvědčíte sami na účtu za elektřinu. Chlazení se totiž automaticky zesiluje pouze v případě potřeby. Vždyť má 6. smysl!

Hydrosence

HydroSense

Poličky HydroSense se speciální nano úpravou předcházejí roztečení tekutin, či prelití tekutého obsahu na nižší místa v chladničce.

Povrch poliček HydroSense byl upraven patentovanou nano technologií, díky které na jejich povrchu vznikli mikroskopické „kopečky a údolí“, které vytvářejí bariéru a jednotlivé kapky tekutiny tak zůstávají nehybně stát. Mikroskopické „kopečky“ zabraňují kontaktu mezi kapalinou a skleněnou poličkou.

Díky nanotechnologii je čistění poliček jednoduší, než kedykoliv předtím. Do středu poličky stačí položit houbu, která absorbuje rozlitou tekutinu a následně setřít prebytečnou vlhkost suchým hadrem či kuchynskými utěrkami. Minulostí je i namáhavé čistění špíny mezi hranami rámu, či pod rámem poličky, jelikož rozlitá tekutina na tato místa už nepřeteče.

Hydrosence

Hrany poliček zároveň díky úpravě MicroEtchTM zadržují rozlitou tekutinu, čím nedojde k jejímu přelití na nižší místa v chladničce a předejde se tak znehodnocení potravin.

Chladničky s technologií HydroSense

Active0°

Active0°

Activ0° představuje nezávislý ventilační systém, speciální samostatně ovládanou zásuvku uvnitř chladničky, která vytváří ideální podmínky pro skladování masa, ryb, zeleniny či ovoce.

Chladnička Whirlpool se systémem Activ0° posouvá způsob uchovávaní potravin na úplně novou úroveň. Díky důkladné a stálé kontrole teploty a vlhkosti ve speciální zásuvce Activ0° si jednotlivé potraviny uchovávají chuť, výživové hodnoty a taktéž čerstvý vzhled.

Díky užívatelsky přátelskému ovládaní této zásuvky se jedním stiskem tlačítka aktivuje nezávislý ventilační systém, který zabezpečí, aby se teplota uvnitř zásuvky Activ0° udržovala na teplotě 0° C (-1°C/+2° C), čím zamezí vzniku bakterií, které jsou hlavní příčinou procesu starnutí či znehodnocovaní potravin.

Active0°

Meření změn barevnosti potravin skladovaných v zásuvce Activ0° ukázalo, že tyto mají až dvakrát intenzivnejší barvu, než potraviny skladované v bežné chladničce.

Další výhodou systému Activ0° od spoločnosti Whirlpool je, že pokud spotrebitel nemá momentálně potraviny vhodné pro tento typ uskladnení, je možné ji kedykoliv deaktivovat, přičemž teplota a úroveň vlhkosti v ní se přizpůsobí ostatním věcem v chladničce. Následné testy zároveň potvrdily i zachovaní dalších atributů čerstvosti, jako vůňě, struktura či výživové hodnoty.

Teplotní alarm

Teplotní alarm

Pokud dojde v domácnosti k výpadku elektrického proudu, po obnovení dodávky se v mrazničce automaticky provede kontrola teploty. Pokud mezi tím stoupla teplota v mrazničce a překročila bezpečnostní úroveň teploty -12 ºC pro dlouhodobé skladování potravin, chladnička na tuto skutečnost upozorní na displeji světelným i zvukovým signálem.

V případě takového upozornění je vhodné zkrátit dobu skladování potravin, čímž se předejde jejich znehodnocení.

No Frost

No Frost

Spotřebiče s označením 6. smysl No Frost mají patentovaný beznámrazový systém, který zajišťuje rovnoměrné a dokonalé proudění vzduchu uvnitř mrazničky, čímž zvyšuje kvalitu uchovávání potravin, snižuje vnitřní vlhkost a zamezuje tvorbě námrazy.

Nucená cirkulace chladného vzduchu zvyšuje kvalitu uchovávání potravin a zvyšuje komfort používání spotřebiče - snadnou údržbu a už žádné rozmrazování.

6. smysl No Frost zaručuje rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu přes distribuční kanál Multiflow do jednotlivých prostorů ledničky, čímž optimalizuje výkon spotřebiče. V chladničkách No Frost se rovnoměrným a dokonalým prouděním vzduchu snižuje vnitřní vlhkost a zamezuje se tvorbě námrazy. Absencí námrazy se spotřeba energie během celé doby používání spotřebiče nemění, na rozdíl od klasických ledniček, kde tvorbou námrazy spotřeba energie narůstá.

Fresh Control

Fresh Control

Fresh Control je špičková technologie, která udržuje kromě optimální teploty i optimální vlhkost. Chladnička je vybavena teplotními senzory a senzorem měření vlhkosti. 6. smysl neustále monitoruje stav v chladničce a řídí její činnost. Relativní vlhkost je udržována v rozmezí 70-80 % a zaručuje ještě delší a kvalitněji skladování potravin. Potraviny v chladničce neosychají a není nutné jejich balení.

Antibacterial

Antibacterial

Whirlpool si zvolil za svého partnera při ochraně potravin značku Microban® - dodavatele nejúčinnějších antibakteriálních filtrů. Antibakteriální filtr Microban® zachytí v chladničce bakterie, plísně a chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchu a tím zamezí zkažení potravin, vzniku pachů a chorob. Filtr je umístěn do cirkulačního kanálu samoodmrazovacích No Frost chladniček nebo do ventilátoru klasických chladniček s přímým chlazením a během jediné hodiny dokáže snížit množství baktérií až o 60 %.

Filtr je plně účinný po celou dobu své životnosti - tj. cca 6 měsíců. Jeho výměna je po uplynutí této doby velmi snadná, chladnička vybavená displejem vás na potřebu jeho výměny sama upozorní.

Ethylen absorbující balíčky

Ethylen absorbující balíčky

Nyní zásuvka na ovoce a zeleninu obsahuje nové ethylen absorbující balíčky, které umožňují uchovávat ovoce a zeleninu až o tři dny déle čerstvé. Soli v kapsách pohlcují ethylen, který se při skladování přirozeným způsobem vylučuje z ovoce a zeleniny a způsobuje rychlé zrání a následnou hnilobnost. Ethylen absorbující balíčky tento proces zpomalují, aniž by byly ovlivněny výživové hodnoty. Výměnu kapes doporučujeme každé tři měsíce. Časový proužek, který je součástí balení, vám připomene čas výměny.

Hluboké police ve dveřích

Hluboké police ve dveřích

V kombinovaných chladničkách s designem CARISMA není problém najít místo pro různé láhve minerálek, piva, mléka či velké balení džusů nebo plechovky různých velikostí.

Whirlpool přináší velkoryse řešenou přihrádku Max Space přímo ve dveřích chladničky. Máte tak k dispozici mega přihrádku, kde můžete ve dvou řadách uchovávat nápoje tak, aby byly vždy po ruce.

Zásuvka na lahůdky

Zásuvka na lahůdky

Speciální přihrádka, která zajistí nejlepší využití prostoru. Tato zásuvka poskytuje speciální ochranu výjimečným potravinám jako např. sýrům, uzeninám či dětským jídlům a zajišťuje jejich oddělení od ostatních položek v ledničce.

Copyright © 2011 - 2021 6.smysl - Whirlpool | Staňte se naším fanouškem | Webdesign Poski.com s.r.o.