Whirlpool - 6 smysl - šestý smysl

Mrazničky Whirlpool

6. smysl automaticky zvýší výkon mrazení pro dosažení ideální teploty uvnitř mrazničky, zachová maximální kvalitu potravin a ušetří až 30 % energie

Pokud jste nakoupili větší množství potravin anebo se třeba vracíte z úspěšné rybářské výpravy a chcete zmrazením potraviny uchovat delší dobu, musíte obvykle v mrazničkách aktivovat funkci "rychlé zmrazení", někdy s předstihem až 24 hodin. Díky 6. smyslu stačí, pokud tyto potraviny vložíte do mrazničky a výkon mrazení se automaticky zvýší tak, aby v co nejkratší možné době dosáhl ideální teplotu. Jedině tak se zachová maximální kvalita potravin a předejde se riziku tvorby nežádoucích bakterií. Po dokonalém zmrazení se opět obnoví normální mrazicí režim.

Teplota mrazení je pod neustálým dohledem. V případě poklesu teploty senzory vyšlou signál do kontrolního centra, které uvede do činnosti kompresor s cílem vrátit teplotu co nejrychleji na původní úroveň. 6. smysl zajistí kvalitní skladování potravin s úsporou až 30 % energie ve srovnání s klasickou mrazničkou. Teplotní alarm se aktivuje, pokud dojde k výpadku elektrické energie a teplota v mrazničce vystoupí nad -12 ° C. Na displeji se rozbliká kontrolka a zazní zvukový signál. V tomto případě je nutné zkontrolovat potraviny a zkrátit dobu jejich skladování.

Mrazničky se 6. smyslem v energetické třídě A+ a A++ mají elektronický ovládací panel. Umožňuje přesné nastavení teploty i volbu dalších funkcí. Jednoduché a inteligentní řešení.

Total No Frost

Total No Frost

Kromě funkce 6. smysl je mraznička vybavena tzv. beznámrazovým systémem chlazení Total No Frost. Nucenou cirkulací chladného vzduchu a snižováním vlhkosti se zamezí tvorbě námrazy v mrazničce a na potravinách. Výhodou systému 6. smysl Total No Frost je rychlé a účinné zmrazování potravin, bezúdržbové používání spotřebiče a v neposlední řadě dodržení deklarované spotřeby v energetické třídě A + nebo A + +. V případě, že se v mrazničce nevytváří námraza, nestoupá její spotřeba. Vaše peněženka toto řešení jistě ocení.

XXL zásuvka v mrazničce

XXL zásuvka v mrazničce

Zásuvka o 70 % větší než normálně. Mrazáky u kombinovaných chladniček jsou vybaveny zásuvkami XXL, které jsou ideální pro objemné potraviny a snadnější manipulaci v rámci zásuvky.

Superizolace

Superizolace

Superizolace zajišťuje nižší spotřebu energie. Mrazničky se superizolací jsou zařazeny do nejúspornějších tříd A + a A + +.

Copyright © 2011 - 2021 6.smysl - Whirlpool | Staňte se naším fanouškem | Webdesign Poski.com s.r.o.