Whirlpool - 6 smysl - šestý smysl

Odsavače Whirlpool

6. smysl samočinně vyhodnocuje stav ovzduší, měří množství kouře, tepla a par vycházejících z varné desky a přizpůsobuje správný odsávací výkon při optimalizaci spotřeby energie.

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro prostorový, komínový či nástěnný odsavač z nerezi se skleněnými aplikacemi, svou kuchyni obohatíte o prvek současného interiérového designu.

Tyto nové dekorativní odsavače v sobě spojují výkon tradičních odsavačů se světelnými efekty a inovačním designem. Každý detail, dokonce i úroveň hluku, byl navržen tak, aby přispíval k vytváření příjemné atmosféry.

Odsavače par se 6. smyslem jsou vybaveny senzory, které měří množství kouře, tepla a par vycházejících z varné desky. Odsavač v režimu 6. smysl automaticky vyhodnocuje všechny podněty, samočinně se zapne, nastaví odsávací výkon a při dosažení optimálního ovzduší se sám vypne. Pokud vám více vyhovuje manuální režim, odsavač nabízí jednoduché a srozumitelné dotykové ovládání. Všechny odsavače par Whirlpool jsou vhodné pro odsávání do komína nebo recirkulaci.

Novodobé odsavače par jsou uměleckým dílem. Čistými liniemi a kreativním designem nádherně zapadnou do jakékoliv kuchyně a harmonicky doplňují ostatní spotřebiče. Nainstalujte si umění do své kuchyně v designové řadě  Fusion.

Perimeter

Perimeter

Odsavače par s funkcí Perimeter disponují  revolučním systémem odsávání přes štěrbinu. Tento způsob odsávání zvyšuje účinnost o 10 % ve srovnání s modelem se stejným výkonem motoru bez tohoto systému. Velké, hladké nerezové plochy, doplněné čtyřmi halogenovými žárovkami, dokonale ladí s moderním stylem dnešní kuchyně. Technologii Perimeter najdete v tradičních  komínových odsavačích v šířce 60 i 90 cm.

Deep Silence

Deep Silence

Ani nevnímáte, že ho máte. Odsavač s technologií Deep Silence AKR 968 je i při výkonu odsávání 820 m³ / h neskutečně tichý. Hladina hluku dosahuje pouze 56 dB (standardní odsavač s výkonem 415 m³ / h - 55dB). Odsávací plochu tvoří hladké kovové desky se snadnou údržbou.

Uprostřed je odsávací zvon s cylindrickým kovovým filtrem, který vykazuje vysokou účinnost v zachycování mastnoty z par.

Nízkou hlučnost spotřebiče zajišťuje dokonalá izolace motoru. Odsavač s vámi komunikuje prostřednictvím displeje.

Copyright © 2011 - 2021 6.smysl - Whirlpool | Staňte se naším fanouškem | Webdesign Poski.com s.r.o.