Whirlpool - 6 smysl - šestý smysl

Varné desky Whirlpool

6. smysl zaznamená bod varu v hrnci na indukční varné desce, upozorní vás vizuálním a akustickým signálem, bod varu udrží konstantní i po přidání potravin do vařící vody a vaří po přesně nastavený čas. Po jeho uplynutí se varná deska automaticky vypne.

Čisté, rovné, lehce omyvatelné povrchy dominují současným kuchyním a tento trend je patrný i při současném nejrychlejším a energeticky nejúspornějším indukčním vaření.

Inteligentní technologie 6. smysl i zde garantuje maximální kontrolu vaření s úsporou až 20 % energie. Senzory pod povrchem desky neustále kontrolují teplotu hrnce a přesně detekují, kdy voda dosáhne bodu varu nebo kdy je hrnec prázdný, protože voda vyvřela. Prostřednictvím unikátní rychlovarné funkce Jet Start (Booster) dosáhnete bodu varu v rekordně krátkém čase (2 l vody za 4 min.) a ušetříte až 30 % času oproti běžným rychlovarným funkcím.

Tyto inovativní technologie zařadily indukční varné desky mezi spotřebiče "přátelské k životnímu prostředí". Nové, uživatelsky jednoduché dotykové ovládání s digitálním displejem poskytuje úplnou kontrolu nad každou varnou zónou a nabízí nastavení speciálních funkcí.

Volba výkonu varných zón, jakož i jejich plynulou regulaci, umožňuje dotyková stupnice (Slider) výkonu. Posunem prstu po stupnici lze jednoduše ovládat výkon jednotlivých ploten. Propojení dvou varných desek a společné ovládání vytvoří dostatečně velkou flexibilní zónu pro přípravu jídla ve velkých oválných a tvarově netradičních varných nádobách.

Vaření už neznamená pouze přípravu jídla. Volá po vášni a kreativitě. Kombinuje v sobě styl, estetický dojem, bezpečnost a preciznost. Indukční varné desky Whirlpool jsou tou nejlepší volbou, neboť se přizpůsobí i těm nejnáročnějším gurmánům.

Indukce

Indukce

Současným trendem ve varných deskách je indukce. Indukce ohřívá feromagnetické dno hrnce (je nutné nádobí pro indukční vaření), nikoli skleněnou plochu varné desky. Při položení hrnce na varnou zónu vzniká elektromagnetické pole přímo mezi indukčními cívkami varné zóny a dnem hrnce, přičemž se hrnec rychle zahřívá, nedochází ke zbytečným úbytkům energie a šetří se čas přípravy jídla. Indukční varné desky dosahují až 90% energetickou účinnost (zatímco sklokeramické desky dosahují 60% a plynové desky 50% účinnosti). Speciální vlastností indukčních desek je ohřev na plný výkon, dotykové ovládání funkcí, plynulá regulace výkonu varných desek posunem prstu po stupnici a indikace zbytkové teploty. Indukční desky jsou extrémně úsporné a velmi jednoduše se čistí díky velké hladké ploše. Indukční technologie zaručuje perfektní kontrolu pro každý druh vaření od rozpouštění čokolády po expresní vaření.

Domino

Domino

Variabilita, pestrost, jednotná linie - to jsou hlavní znaky varných desek DOMINO. Tato flexibilní řada varných desek se skládá z pestré škály tvarů, materiálů a rozměrů, které lze kombinovat do celé řady konfigurací od plynové, tradiční sklokeramické po indukční s dotykovým ovládáním. Umožňuje navrhnout si varnou zónu tak, aby se přesně hodila do vaší kuchyně. Desky DOMINO jsou široké 30 cm a pomocí spojovací lišty se mohou propojit do jednoho celku. Je to dokonalý nástroj pro přizpůsobení se individuálním stylům vaření.

iXelium

iXeliumTM

V úsilí dokázat, že vaření je potěšení a rozhodně ne dřina, společnost Whirlpool nyní otevírá novou éru varných desek z nerezavějící oceli a představuje iXeliumTM, první varnou desku z nerezavějící oceli, která ani při každodenním používání nezestárne. iXeliumTM je inovační nerezavějící ocel, která využitím nanotechnologií působí jako bariéra proti chemickým a mechanickým činitelům a na dlouho si zachovává kvalitu a přirozený kovový lesk.

iXeliumTM je "protistárnoucí" řešení, které brání vzniku povrchových skvrn a zažloutnutí, způsobených vysokou teplotou, a zároveň chrání proti poškrábání, rzi a poškození.

Snadno se čistí, protože zbytky jídel na povrch nepřilnou, stačí jen otřít vlhkým hadříkem a dokonalý vzhled je obnoven. iXeliumTM je nejen třpytivý a snadno udržovatelný, ale je také "zelený" - díky svým vlastnostem se řadí ke spotřebičům přátelským k životnímu prostředí. Na tuto plynovou desku Whirlpool poskytuje záruku 10 let proti zežloutnutí a korozi.

Copyright © 2011 - 2021 6.smysl - Whirlpool | Staňte se naším fanouškem | Webdesign Poski.com s.r.o.